Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 220 wyników

Pokaż

Kosmetyki profesjonalne Chantarelle przeznaczone są do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej do różnych rodzajów i problemów skóry. Preparaty są bogate w zaawansowane składniki aktywne, są wydajne oraz świetnie tolerowane przez skórę, a także wielokrotnie nagrodzone.

BLACK WEEK z MEGA-rabatem -30% tylko do 29.11.2021.

Pokaż
Promocja
NEW

Kosmetyki profesjonalne Chantarelle to 18 linii zabiegowych z zakresu kosmetyki regeneracyjnej opierającej się o najnowsze odkrycia biotechnologiczne i badania nad surowcami i składnikami aktywnymi. Linie kosmetyczne przeznaczone są m.in. dla skóry suchej, odwodnionej, do skóry dojrzałej, zmęczonej, bez energii. Ponad to posiadamy w portfolio szereg linii dla rodzajów skóry wymagającej szczególnej pielęgnacji: skóry naczyniowej, wrażlwej, skłonnej do zaczerwienień i podrażenień, z objawami trądziku różowatego, alergicznej, z AZS i atopowym zapaleniem skóry. Osobną kategorię stanowią kosmetyki profesjonalne stworzone z myślą o skórze tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych i kosmetyki do skóry mieszanej. W wielu liniach znajdują się składniki aktywne działające na problem skóry z przebarwieniami i bielactwem, nierównym kolorytem. Chantarelle to również bardzo bogata oferta peelingów kosmetycznych i medycznych. Wśród preparatów zarówno te najbardziej popularne jak kwas mlekowy, kwas migdałowy, kwas cytrynowy, jak i te które polski rynek dopiero poznaje. Kwas ferulowy, pirogronowy oraz mixy kwasów to obecnie rosnąca kategoria peelingów.

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności