Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż

Kosmetyki profesjonalne -30%

Profesjonalne kosmetyki do twarzy Chantarelle przeznaczone są do zabiegów w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej dla różnych rodzajów i problemów skóry. Preparaty bogate są w zaawansowane składniki aktywne, wydajne oraz świetnie tolerowane przez skórę. Kosmetyki Chantarelle były wielokrotnie wyróżnianie prestiżowymi nagrodami.

Rabat -30% ważny do 4.12.2023 lub do wyczerpania zapasów. Promocja nie dotyczy zestawów świątecznych i urządzeń kosmetycznych.

Pokaż

Profesjonalne kosmetyki do twarzy Chantarelle to ponad 20 linii zabiegowych z zakresu kosmetyki regeneracyjnej opierającej się o najnowsze odkrycia biotechnologiczne i badania nad surowcami i składnikami aktywnymi.

Linie kosmetyczne przeznaczone są m.in. dla skóry suchej, odwodnionej, do skóry dojrzałej, zmęczonej, bez energii. Ponad to posiadamy w portfolio szereg linii dla rodzajów skóry wymagającej szczególnej pielęgnacji: skóry naczyniowej, wrażlwej, skłonnej do zaczerwienień i podrażenień, z objawami trądziku różowatego, alergicznej, z AZS i atopowym zapaleniem skóry.

Osobną kategorię stanowią kosmetyki profesjonalne stworzone z myślą o skórze tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych i kosmetyki do skóry mieszanej. W wielu liniach znajdują się składniki aktywne działające na problem skóry z przebarwieniami i bielactwem, nierównym kolorytem.

Chantarelle to również bardzo bogata oferta peelingów kosmetycznych i medycznych. Wśród preparatów zarówno te najbardziej popularne jak kwas mlekowy, kwas migdałowy, kwas cytrynowy, jak i te które polski rynek dopiero poznaje. Kwas ferulowy, pirogronowy oraz miksy kwasów to obecnie rosnąca kategoria peelingów.

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności