Idealny krem na noc…

Idealny krem na noc…

W konkursie „Idealny krem na noc” marki Chantarelle i portalu CzasNaZmiane.pl poprosiliśmy o opisanie idealnego kremu na noc (konsystencja, właściwości, zapach). A dodatkowo uczestnicy konkursu wskazali, jaki wybraliby krem na noc z oferty Chantarelle. W konkursie wzięło udział 2430 osób (w tym 23 panów) – wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

Dzień dobry, jestem 43 letnia kobietą, moja skóra jest dojrzała, ze zmarszczkami, tracąca jędrność. Krem na noc powinien być: – odżywczy o gęstej konsystencji, bardzo bogaty w składniki aktywne – wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji – bezzapachowy i bardzo dobrze wchłaniany. Zestaw dla mojej skóry to: NUTRI MAXX 40+ Nutritive Hyaluronan Toner oraz NUTRI MAXX 40+ Blue Retinol Night Cream.

 

Mam 29 lat, jestem kobietą, cera raczej normalna, czasami sucha (lubię się opalać w solarium). Walczę od czasu do czasu z przebarwieniami. Krem na noc powinien, ja dla mnie, być: – nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu – wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji – przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem i mający właściwości brązujące, tak, żeby cera była ładna i opalona. Zestaw C’MODULAR wybieram. (…)

 

Jestem kobietą. Mam 17 lat i okropne problemy z trądzikiem. Skórę leczę preparatami skomponowanymi w aptece na receptę – no cóż nie są ładne i pachnące. Moim marzeniem jest mieć ekskluzywny kosmetyk na trądzik. Widzę, że Chantarelle ma serię na trądzik. Wybrałabym krem na noc: IDEAL PURE Gluco-Salic Acid Night Cream skóra tłusta, łojotok, trądzik do tego wybrałabym tonik z tej serii. Cechy, jakie powinien spełniać krem na noc, to: a) nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu; d) wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji; e) przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem. Dla mnie ważną cechą kremu jest to żeby zawierał składniki w miarę możliwości nie sztuczne, nie takie, o których się czyta, że nie powinno ich być w kremach, a niestety w tanich kremach są – jakieś puste, tłuste wypełniacze na bazie substancji niezdrowych dla organizmu człowieka.

 

Kobieta 26 lat, skóra z naczynkami dla mnie krem na noc powinien być gęsty, wydajny i ładnie pachnieć. Cecha ode mnie ekskluzywny wygląd pudełka plus dobrej jakości składniki. Wybieram krem na noc RED STOP plus tonik do tego.

 

Kremy na noc z reguły są o gęstej konsystencji – nie wiem dlaczego. Dla mnie kremik na noc powinien być lekki, dobrze się wchłaniać, tak żeby nie wcierać go w poduszkę. Ponadto jestem osobą, która ceni relaks, dlatego delikatny, uspakajający zapach są dla mnie kluczowe. Cenię również w dobrej jakości kremach estetyczne opakowanie. Idealny krem na noc, to krem o cechach:
a) nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu
d) wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji
e) przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem
Cecha ode mnie to naturalność – jak najmniej chemicznie przetwarzanych substancji. Joanna 24 lata.

 

Mam 34 lata, jestem kobietą, cera wrażliwa. Krem na noc powinien, ja dla mnie, być: – nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu – wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji – przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem – skuteczny, bo dużo się często pisze o działaniu, a potem… Wybieram zestaw RED STOP.

 

32 lata, kobieta, skóra naczynkowa, wrażliwa, alergiczna, krem powinien być – odżywczy o gęstej konsystencji, bardzo bogaty w składniki aktywne, wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji, – bezzapachowy oraz szybko działający. Zestaw który znalazłam to RED STOP.

 

Jestem kobietą mam 25 lat. Moja skóra ma problemy naczyniowe pomimo młodego wieku widzę już pierwsze zmiany naczyniowe. Mój idealny krem na noc to: a) nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu; d) wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji; e) przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem. Krem wg mnie powinien być z naturalnych składników. Mój idealny krem Chantarelle to RED STOP Couperose PHA Acid Night Cream + toner z tej serii już kiedyś wygrałam taki krem był świetny. Bardzo dobrze się wchłaniał, przyjemny zapach. Krem bardzo wydajny.

 

Kobieta, 22 lata, skóra tłusta Idealny krem na noc: nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu; wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji; przyjemny, kojący zapach, idealny przed snem, łagodzący podrażnienia, działający antybakteryjnie – IDEAL PURE krem i tonik wybieram.

 

Kobieta, 38 lat, cera mieszana ze zmarszczkami. Idealny krem na noc: nawilżający, o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu; wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji; bezzapachowy spłycający zmarszczki, zapobiegający powstawaniu nowych. Wybieram linię LIFT PEPTANGO R.

 

Kobieta, 53 lata, wiotka skóra. Idealny krem na noc: odżywczy o gęstej konsystencji, bardzo bogaty w składniki aktywne; wydajny, wystarcza niewielka ilość przy jednej aplikacji; bezzapachowy redukujący zmarszczki, nadający sprężystości. Proszę o krem ESTRINI 50+ oraz do tego taki sam tonik.