PHOTO-DYNAMIQ – magneto-laser z pulsującym polem magnetycznym

PHOTO-DYNAMIQ laser kosmetyczny CHANTARELLE

PHOTO DYNAMIQ® to nowatorskie urządzenie, które łączy właściwości lasera niskoenergetycznego oraz pola magnetycznego w 27 programach zabiegowych dla różnych problemów skóry. Do zabiegów PHOTO DYNAMIQ® zostały opracowane: fotodynamiczne preparaty PDT BLACK ESSENTIAL dla różnych problemów skóry; fotodynamiczny peeling FERULASHI dla skóry reaktywnej, atopowej, wrażliwej; peptydowy zabieg liftingujący LIFT PEPTANGO R dla każdego rodzaju skóry wiotkiej, z utratą jędrności oraz  RETINOCAL PURE UV – zabieg dla skóry tłustej z trądzikiem pospolitym.

 

 

 

 • NAJNOWOCZEŚNIEJSZA METODA WSRÓD OSTATNICH ODKRYĆ FOTODERMATOLOGII
 • NOWATORSKIE URZĄDZENIE DO NIECHIRURGICZNEGO LIFTINGU SKÓRY TWARZY I CIAŁA
 • PRZEŁOM W BEZINWAZYJNYM ODMŁADZANIU I UJĘDRNIANIU SKÓRY
 • NIEZWYKLA SKUTECZNOŚĆ w zabiegach przeciw zmarszczkom, przebarwieniom, cellulitowi, rozstępom, dla trudnych rodzajów skór, m.in. z problemem zaczerwienień, nierównością struktury i zaburzeniami barwnikowymi różnego typu, z problemami skóry głowy, nóg i dla “stopy cukrzycowej”.
• WIELOFUNKCYJNOŚĆ AŻ 25 PROGRAMÓW ZABIEGOWYCH dla kobiet i dla mężczyzn na różne części ciała
• BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT – niezwykłe efekty zabiegowe – BEZ SKALPELA, BEZ BÓLU, BEZ RYZYKA POPARZEŃ, BEZ STRESU. Przed zabiegiem – nie musisz się specjalnie się przygotować, zaś po zabiegu rezygnować z normalnego trybu życia, natychmiast po wyjściu z salonu możesz wrócić do pracy, spotkać się ze znajomymi.
• KOMPLEKSOWOŚĆ odpowiednio dobrane preparaty do PIELĘGNACJI DOMOWEJ pozwalają uzyskać SPEKTAKULARNE EFEKTY!

 

Magneto-laser PHOTO-DYNAMIQ® został nagrodzony

ZŁOTYM MEDALEM MERCURIUS GEDANENSIS 2012 w Gdańsku

 

LASERY BIOSTYMULUJACE
PHOTO-DYNAMIQ® to urządzenie z laserami biostymulującymi o długości fal 420nm, 650nm, 850nm i pulsującym polem magnetycznym. Połączenie działania specjalnie opracowanych preparatów fotodynamicznych znacząco zwiększa efektywność i skuteczność prowadzonych zabiegów. Innowacyjna metoda PDT użyta w PHOTO-DYNAMIQ® umożliwia szybką i wyraźną poprawę kondycji skóry z natychmiastowym efektem, bez ryzyka poparzeń, bólu i powikłań. Dzięki takiemu połączeniu oddziaływania pól elektrodynamicznych i specjalistycznych preparatów wyniki zabiegów są skumulowane, skuteczniejsze i widoczne już od pierwszego zabiegu – tzw. efekt „glamour”.

 

POLE MAGNETYCZNE
Zewnętrzne pole magnetyczne przenika przez struktury tkanek i pobudza procesy biologiczne w jądrach komórek, samych komórkach i tkankach. Oddziaływanie pola magnetycznego na tkankę intensyfikuje procesy metaboliczne, wzmacnia efektywność zachodzących reakcji chemicznych w tkankach, przyspiesza procesy energetyczne, ukrwienie i dotlenienie komórek, poprawia skuteczność i przyspiesza wnikanie składników aktywnych w obszarze oddziaływania.

 


 

 

PHOTO-DYNAMIQ efekty zabiegu usuwanie przebarwien na dloni

 

 PHOTO-DYNAMIQ efekty zabiegu porost wlosow

 

 KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ

 


 

ZABIEGI W GABINECIE

przeznaczone do laserowych zabiegów fotodynamicznych

Wszystkie zabiegi zostały opracowane specjalnie pod kątem konkretnego problemu skóry. Skuteczność działania w większości przypadków widać natychmiast, a stan skóry poprawia się już w trakcie trwania zabiegu. Wszystkie dermokosmetyki CHANTARELLE opracowane są do aktywnej pielęgnacji skóry osób dorosłych.

•    PDT BLACK ESSENTIAL –  innowacyjne, specjalistyczne fotoczułe preparaty z unikalnymi bio-chromoforami i substancjami aktywnymi do zabiegów fotodynamicznych PDT dla wielu problemów skóry twwarzy i ciała.
•    PLANT PLASMA – nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.
•    AGEMELAN HOLISTIC – program odmładzająco-naprawczy oraz rozjaśniający przebarwienia i koloryt, dla skóry z fototypem I-IV. To holistyczny system odnowy skóry przeciw zmianom pigmentacyjnym, przyspieszonym starzeniem skóry.
•    SEBUMELAN HOLISTIC – program rozjaśniająco-normalizujący o ph 4,5 do redukcji przebarwień pozapalnych i blizn, przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej oraz mieszanej, z podrażnieniami i objawami zmian zapalnych.
•    PLATINUM PEEL & CURE – dla skóry z przebarwieniami i plamami; dla skóry mieszanej, tłustej, z trądzikiem; dla skóry cienkiej, delikatnej, naczyniowej i wrażliwej; dla skóry suchej, dojrzałej z utratą jędrności i zmarszczkami.
•    REGENEVIA DNA – przeciw objawom starzenia chronologicznego i fotostarzenia pogłębionym skutkami glikacji oraz działaniu agresywnych czynników środowiskowych jak promienie UV, spaliny, stres, tryb życia.
•    LIFT PEPTANGO R – dla każdego rodzaju skóry, także wiotkiej, dojrzałej, ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi.
•    FERULASHI – zabieg rekonstrukcji bariery hydro-lipidowej dla skóry bardzo suchej, wrażliwej, reaktywnej, z objawami AZS i alergii.
•    RETINOCAL PURE – dla skóry tłustej, z objawami trądziku pospolitego, dorosłych, z objawami zmian zapalnych; szczególnie dla skóry ze złą tolerancją zabiegów z kwasami.

 


 

Przeciwwskazania bezwzględne do zabiegu z laserem PHOTO-DYNAMIQ®: ciąża, czynna choroba nowotworowa i czas do 5 lat od jej wyleczenia, czynna gruźlica płuc, krwawienie z przewodu pokarmowego, ciężkie infekcje pochodzenia wirusowego, bakteryjnego i grzybiczego, ostre stany zapalne skóry i tkanek miękkich w obszarach poddawanych terapii, obecność elektronicznych implantów, stany po przeszczepach narządów (odstęp min. 5 lat), uczulenie na światło, przyjmowanie leków fotouczulających (niektóre antybiotyki, sulfonamidy, przeciwcukrzycowe pochodne sulfonylomocznika, izotretinoiny), stosowanie kosmetyków i ziół ze składnikami fotoaktywnymi (np. z dziurawca), miejscowe niezdiagnozowane zmiany na skórze.

Przeciwwskazania względne wymagające konsultacji z lekarzem: nadczynność tarczycy, cukrzyca z zaawansowanymi zaburzeniami mikrokrążenia, nieustabilizowana choroba ciśnieniowa (nadciśnienie, wahania ciśnienia) i zaawansowane zmiany układu naczyniowego, obciążenie dziedziczne chorobą nowotworową, niektóre choroby przewlekłe (np. porfiria, toczeń rumieniowaty), epilepsja.

 

 


 

FORMULARZ KONTAKTOWY
DLA ZAINTERESOWANYCH ZABIEGAMI Z LASEREM CHANTARELLE

{aicontactsafeform pf=1}

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności