Prezent na Dzień Matki

Prezent na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki marka Chantarelle i portal CzasNaZmiane.pl zorganizowały konkurs z pytaniem – napisz, którą z linii Chantarelle do pielęgnacji domowej skóry twarzy kupiłabyś swojej mamie na prezent? Uzasadnij swój wybór. Przedstawiamy wybrane odpowiedzi, jakie otrzymaliśmy.

 

 

Moja mama ma skórę naczyniową, dlatego najchętniej wybrałabym dla niej RED STOP Couperose krem na dzień i na noc. Jej skóra pokryta jest delikatną pajęczynką z czerwonych niteczek na policzkach i nosie. Chętnie sprezentowałabym jej tonik do przemywania twarzy również z tej serii oraz krem do okolic oczu.

RED STOP Wiek mamy 48 lat, rumień, skóra naczyniowa.

IDEAL PURE Moja mama ma 44 lata, odkąd pamiętam ma trądzik, ta skóra już jest taka nierówna, ma mniejsze krostki i stany zapalne.

Kupiłabym NUTRI MAXX. Wiek ponad 40 lat, ale nie widać tak u niej zmarszczek. Ma trochę wokół oczu i minimalnie na czole, ale to dopiero się zaczynają.

Wybrałabym ESTRINI 50+. Mama nie ma jeszcze 50-tki, ale ma taka twarz, że wygląda na 55. Pracuje, od kiedy pamiętam na dwóch etatach, (…). Ma dużo zmarszczek i ta skóra jest szara, mało jędrna.

 

ESTRINI 50+ Wiek mojej mamy to 67 lat i chyba ten krem będzie jej najlepiej pasował, bo nie widzę na 60+.

Jeśli miałabym kupić coś mamie, to najlepiej chyba całą kurację NUTRI MAXX.

 

Ja zafunduję mamie NUTRI MAXX dla maksymalnego odżywienia jej skóry.

Ciężka praca mojej mamy sprawia, że jej dłonie i stopy potrzebują dobrej pielęgnacji. Ja wybieram dla swojej mamy C’MODULAR AGE.

 

Dla mojej najukochańszej mamusi wybieram RED STOP Couperose. Mama jest po 50 i jej skóra pokryta jest masą czerwonych naczynek.

 

Kobieta po 50 musi być dobrą opieką kosmetyków. Kompleksowa pielęgnacja ESTRINI 50+ Fundamental Re-Sculpture wydaje się być dla niej najodpowiedniejsza.

Nie mogę przekonać swojej mamy, że opalnie w solarium jej szkodzi. Często widzę jak przed lustrem ogląda swoje zmarszczki, może to objawy fotostarzenia. Może powinnam kupić jej kosmetyki z serii C’MODULAR AGE.

Zarządzaj plikami cookies