Rewolucyjne odmładzanie skóry wokół oczu dzięki LIFT PEPTANGO R

CHANTARELLE Rewolucyjne odmladzanie skory wokol oczu

Skóra w okolicy oczu jest bardzo delikatna i cienka, pozbawiona wyściółki tłuszczowej. Najczęstszy problem przy jej pielęgnacji to wysuszenie przez brak gruczołów łojowych oraz obrzęki przez gromadzenie się limfy i zasinienia wskutek zaburzeń mikrokrążenia. Dodatkowo właśnie wokół oczu pojawiają się stosunkowo najszybciej zmarszczki, ze względu na dużą mimikę tych partii skóry twarzy. Innym widocznym problemem jest opadanie górnej powieki, co daje zwykle wrażenie zmęczenia i znacznie dodaje nam lat…

 

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO RCHANTARELLE poleca na wszystkie te problemy LIFT PEPTANGO R krem na powieki i pod oczy liftingująco-peptydowy. Efekt? Nieinwazyjna korekcja konturu powieki górnej bez skalpela. Ten odmładzający krem wzmacnia architekturę skóry wokół oczu, redukuje zasinienia i obrzęki, wypłyca zmarszczki. Preparat do pielęgnacji oczu dedykowany jest oczywiście osobom z problemem opadającej górnej powieki, ze zmarszczkami typu „kurze łapki” oraz obrzękami i cieniami na skórze pod oczami.

 

W preparacie zastosowano BEAUTIFEYE™ – innowacyjny składnik z zakresu medycyny estetycznej o udowodnionym klinicznie działaniu, opracowany do odmładzania całego obszaru skóry wokół oczu i korekty powieki górnej. To pierwszy aktywny składnik poprawiający kontur oka, stosowany szczególnie w przypadku opadających górnych powiek. Jest doskonałą nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Beautifeye™ zaprezentowany został na Wystawie „In-Cosmetics” w Paryżu w kwietniu 2013.

Efekty działania Beautifeye™:
•    poprzez wzmocnienie struktury skóry i zwiększenie kurczliwości włókien – unosi fałdę powieki górnej i redukuje kurze łapki w kącikach oczu.
•    poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń i redukcję akumulacji pigmentów – rozjaśnia ciemne kręgi pod oczami i redukuje ogólne wrażenie zmęczenia, wyrównuje pigmentację, niweluje obrzęki i zasinienia.

Badania in vivo przeprowadzone dla Beautifeye™ wykazały zmniejszenie opadania powieki górnej do 61% po miesiącu i 91% po 2 miesiącach stosowania. W zakresie wygładzenia zmarszczek – uzyskano zmniejszenie objętości (do -34%), głębokości (do -33%) oraz znacząca redukcję cieni pod oczami po 2 miesiącach stosowania poprzez zredukowanie zaczerwienienia (do -32%) i błękitnych przebarwień (do -30%). Badania konsumenckie przeprowadzone na 105 wolontariuszach wykazały zauważalną poprawę konturu i struktury skóry wokół oczu dla wszystkich kierunków działania Beautifeye™ już po siedmiu dniach stosowania.

 opadająca powieka oczu

 

 

Drugi niezwykle istotny składnik aktywny – peptyd CYCLO-PEPT 5 to lipopeptyd cykliczny o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry. Struktura cykliczna zapewnia optymalne podłączenie się peptydu do odpowiednich receptorów odpowiedzialnych za prawidłową strukturę naskórka, elastyczność, procesy enzymatyczne, stabilizację struktur komórkowych oraz odbudowę procesów komunikacji pomiędzy skórą i naskórkiem.

Efekty działania CYCLO-PEPT 5:
•    wygładzenie skóry;
•    redukcja zmarszczek,
•    poprawa sprężystości i elastyczności skóry;
•    korekcja konturu oka.

 

Formułę aktywną uzupełniają ekstrakty z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy, regenerujący, z nagietka – przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Masło Shea i olej awokado działają emoliencyjnie i regenerująco.

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności