STYLOWE ZAKUPY wiosna 2024 – akcja rabatowa z magazynem Twój Styl i Pani 22-27.03.2024

Zapraszamy na Stylowe Zakupy z luksusowym miesięcznikiem “Twój STYL” i magazynem “PANI”. Redakcje obu pism kolejny raz przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE! Dzięki tej akcji otrzymasz RABAT -20% na dermokosmetyki Chantarelle!

Ponad 300 najatrakcyjniejszych marek a zniżki dotyczą najnowszych kolekcji wiosna-lato 2024: ubrań, obuwia, akcesoriów i biżuterii, a także kosmetyków, zabiegów w salonach SPA, akcesoriów wnętrzarskich i wielu innych – stacjonarnie i online!

W “Twoim STYLU” nr 4/2024 oraz w “PANI” nr 4/2024 znajdziesz KUPON RABATOWY -20% na wspaniałe kosmetyki Chantarelle do pielęgnacji domowej. Kod rabatowy jest dostępny także na stronie StyloweZakupy.pl.

Jak otrzymać rabat -20% na kosmetyki Chantarelle?

  • zrób zakupy w naszym e-sklepie w dniach 22-27.03.2024
  • przy podsumowaniu zamówienia w polu na kod rabatowy wpisz hasło z naszego kuponu zamieszczonego w magazynie Twój STYL lub PANI
  • Uwaga – rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Akcja STYLOWE ZAKUPY to także wiele innych atrakcyjnych zniżek m.in. na najnowsze kolekcje mody wiosna 2024, wyposażenie domu, książki, płyty, zabawki oraz usługi w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach. Takiej okazji nie możesz przegapić!

Regulamin akcji STYLOWE ZAKUPY >