THERMO-SPHERIX® – rewolucyjna technologia termo

THERMO-SPHERIX laser kosmetyczny CHANTARELLE

THERMO-SPHERIX® z wirującym polem magnetycznym – to wielozadaniowe urządzenie, które łączy w sobie dwa zakresy działania: odmładzającego termo-liftingu skóry oraz termo-modelowania sylwetki. Do obu zakresów dedykowane są specjalne preparaty linii THERMO-LIFTING i THERMO-MODELLING. THERMO-SPHERIX® zawiera aż 17 specjalnych programów, zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię THERMO, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne, nieinwazyjne i nie stwarzają ryzyka poparzeń.

 

 
 

 
•    THERMO-INNOWACJA 
•    WIRUJĄCE POLE MAGNETYCZNE
•    BEZBOLESNIE I BEZ RYZYKA POPARZEŃ
•    TECHNOLOGIA PIĘKNA BEZ SKALPELA
•    BEZOPERACYJNY THERMO-LIFTING TWARZY

•    THERMO-LIFTING CIAŁA
    – LIPOPLASTYKA I TERMO-MODELOWANIE CIAŁA
    – WYSZCZUPLENIE  
    – REDUKCJA CELLULITU UJĘDRNIENIE

 

 

THERMO-LIFTING

Termo-plastyka i lifting termiczny laserem THERMO-SPHERIX® to skuteczna, nieinwazyjna i bezbolesna metoda, która skutecznie odmładza i poprawia ujędrnienie skóry twarzy oraz wybranych części ciała. Jej działanie polega na termicznym naprężeniu i porządkowaniu włókien elastycznych (kolagenu i elastyny) oraz stymulacji wytwarzania nowych włókien – bez ryzyka ich trwałego uszkodzenia czy zniszczenia. Technologia wirującego pola magnetycznego równomiernie podnosi temperaturę w tkance – w sposób kontrolowany i bezpieczny.

 

EFEKT ZABIEGÓW THERMO-LIFTING

• lokalna dynamiczna termo-plastyka twarzy połączona z nieinwazyjnym liftingiem,
• odmładzające modelowanie owalu twarzy, podbródka, szyi i dekoltu,
• przywrócenie właściwego, naturalnego napięcia skóry,
• poprawa gęstości i przywrócenie jędrności skóry,
• natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek,
• odbudowa systemu nawilżenia i nawodnienia,
• zmniejszenie widocznych nierówności i przebarwień,
• zmniejszenie widoczności blizn, rozstępów i niedoskonałości,
• redukcja poduszek tłuszczowych przy kościach policzkowych.

 

THERMO-SPHERIX efekty zabiegu na twarz

 

Bezpośrednio po zabiegu nie należy wykonywać innych zabiegów pielęgnacyjnych – nie nakładać makijażu, nie zmywać skóry na obszarze poddanym procedurze laserem THERMO-SPHERIX®. Częstotliwość zabiegów będzie ustalona przez terapeutę.

 

Bezwzględnymi przeciwskazaniami do zabiegów THERMO-LIFTING są: ciąża, czynna choroba nowotworowa, rozrusznik serca, epilepsja, nadczynność tarczycy, zespolenia kości (np. endoprotezy, złamania), obecność elektronicznych implantów, choroby serca (np. arytmia), obecność metalowych elementów w sercu. Nie należy również wykonywać tych zabiegów w trakcie trwania terapii promieniowaniem jonizującym.

 


 

 

Lipo-plastyka i termo-modelowanie ciała laserem THERMO-SPHERIX® to innowacyjny zabieg modelujący wybrane partie ciała. Ukierunkowany jest on na redukcję cellulitu i odchudzanie – zwłaszcza tych części ciała, które nie stają się szczuplejsze, mimo stosowanej diety lub intensywnych ćwiczeń. Metoda ta polega na nieinwazyjnym, termicznym „rozpuszczeniu” tłuszczu zgromadzonego w komórkach tłuszczowych. Odbywa się to poprzez działanie wirującego pola magnetycznego, w połączeniu z laserami 940nm i 1200nm. Następnie zaś „rozpuszczony” tłuszcz usuwany jest z komórek przez działanie lasera 650nm – w celu metabolicznego wydalenia go z organizmu. 

 

EFEKT ZABIEGÓW THERMO -MODELLING

• strukturalne modelowanie ciała z jednoczesnym ujędrnieniem i wzmocnieniem włókien elastycznych,
• działanie antycellulitowe i niwelacja efektu „skórki pomarańczowej”,
• lipoplastyka – czyli zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i zmiana jej struktury,
• lifting oraz rekonstrukcja gęstości i jędrności skóry,
• stymulacja przemian metabolicznych w skórze i podskórnej tkance tłuszczowej,
• poprawa wygładzenia i zwiększenie nawilżenia skóry,
• pobudzenie mikrokrążenia i oczyszczania z toksyn,
• specjalne programy dla stref ciała trudno poddających się modelowaniu i wyszczuplaniu, jak strefa biustu mężczyzn.

 

THERMO-SPHERIX efekt zabiegu na nogi

 

Wskazane jest powtarzanie zabiegu nie wcześniej niż po 7 dniach. Zabieg można powtarzać do osiągnięcia zadawalających efektów – bardzo ważna jest systematyczność powtórzeń oraz codzienne stosowanie w pielęgnacji domowej wybranego koncentratu i kremu na modelowane obszary ciała z linii THERMO-MODELLING. Wraz ze spadkiem ilości tkanki tłuszczowej i/lub zmniejszeniem stopnia zaawansowania cellulitu terapeuta w kolejnym zabiegu wykona procedurę wg programu dla niższego stopnia.

 

Przeciwwskazania bezwzględne do zabiegów THERMO-MODELLING to: ciąża, czynna choroba nowotworowa i czas do 5 lat od jej wyleczenia, czynna gruźlica płuc, krwawienie z przewodu pokarmowego, ciężkie infekcje pochodzenia wirusowego, bakteryjnego i grzybiczego, ostre stany zapalne skóry i tkanek miękkich w obszarach poddawanych terapią, obecność elektronicznych implantów, stany po przeszczepach narządów (i minimum 5 lat od zabiegu), uczulenie na światło, przyjmowanie leków fotouczulających (niektóre antybiotyki, sulfonamidy, przeciwcukrzycowe pochodne sulfonylomocznika, izotretinoiny), stosowanie kosmetyków i ziół ze składnikami fotoaktywnymi (np. z dziurawca), miejscowe niezdiagnozowane zmiany na skórze. Natomiast przeciwwskazania względne, wymagające konsultacji z lekarzem to: nadczynność tarczycy, cukrzyca z zaawansowanymi zaburzeniami mikrokrążenia, nieustabilizowana choroba ciśnieniowa (nadciśnienie, wahania ciśnienia) i zaawansowane zmiany układu naczyniowego, obciążenie dziedziczne chorobą nowotworową, epilepsja oraz niektóre choroby przewlekłe (np. porfiria, toczeń rumieniowaty).

 

 


 

FORMULARZ KONTAKTOWY
DLA ZAINTERESOWANYCH ZABIEGAMI Z LASEREM CHANTARELLE

{aicontactsafeform pf=1}

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności