Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż

Plant Plasma z czynnikami peptydowymi wzrostu

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki peptydowe wzrostu. W sposób naturalny stymulują one skórę do odnowy i rewitalizacji. Zabiegi poprawiają główne parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie i wygładzają zmarszczki oraz chroni mikrobiom skóry.

Aplikacja łączy metodę laserową PDT / LED z technikami mechanicznymi (rollery, dermapeny). Linia obejmuje także preparaty do pielęgnacji domowej.

 Rabat -15% ważny do 26.05.2024

Pokaż

Czynniki peptydowe wzrostu to substancje sygnałowe występujące naturalnie w organizmie człowieka, także w skórze, które stymulują wzrost, namnażanie i różnicowanie komórek. Są to białka lub peptydy lub substancje niebiałkowe (steroidy), które odpowiadają za sygnalizację międzykomórkową. Ich zadaniem jest komunikacja między komórkami naskórka oraz skóry i przekazanie sygnału do odpowiednich komórek. Wydzielane czynniki wzrostu są rozpoznawane przez receptory – białka powierzchniowe komórek docelowych. To rozpoczyna kaskadę różnorodnych reakcji, w tym aktywację naturalnych procesów odnowy skóry dla jej odmłodzenia.

Zarządzaj plikami cookies