CHANTARELLE – kosmetologia estetyczna high-tech

to marka dermokosmetyków i kosmeceutyków oraz nieinwazyjnych urządzeń laserowych dla specjalistycznej kompleksowej pielęgnacji urody, dostępna w gabinetach dermoestetycznych, medycyny estetycznej i Med SPA.

365 Produktów

Zaawansowane produkty oparte o najnowszą technologię dla najlepszych salonów kosmetycznych i kosmetologii regeneracyjnej (w tym peelingi chemiczne i ponad 20 linii pielęgnacyjnych).

sklep

20  LAT na rynku

Przez ostatnie 20 lat zbudowaliśmy wiele linii z zakresu kosmetologii regeneracyjnej (z wieloma prestiżowymi nagrodami) oraz 4 urządzenia kosmetyczne z technologią laser + LED + thermo-modelling.

nasza historia

19 krajów

Kosmetyki profesjonalne Chantarelle oraz lasery kosmetyczne są już dostępne w 19 krajach w tym w UK, USA, Rumunii, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Węgrzech i Ukrainie. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Kontakt z nami

IDEALNA ALTERNATYWA TERAPII MEDYCZNYCH

Eksperci CHANTARELLE opracowują zabiegi i urządzenia tak, by osiągnąć maksymalną długotrwałą skuteczność zabiegów oraz natychmiastowy efekt już od pierwszej aplikacji zgodnie z coraz wyższymi oczekiwaniami Klienta. Zabiegi są komfortowe, bezbolesne, nieinwazyjne i skuteczne – to idealna alternatywa terapii medycznych.

Produkty w sklepie

nagrody za produkty i lasery kosmetyczne

Nasze produkty i urządzenia kosmetyczne otrzymały wiele prestiżowych nagród branżowych i wyróżnień za innowacyjność, skuteczność i rynkowe odkrycia.

misja marki: nieinwazyjna filozofia pięknej skóry

✓ wielokierunkowe działanie
✓ optymalnie wysokie dawki zabiegowe
✓ wysoka penetracja w głąb skóry
✓ bardzo dobra tolerancja preparatów

BIOTECHNOLOGIA + NATURA = INNOWACYJNA JAKOŚĆ

Innowacyjny system pielęgnacji o spektakularnych efektach łączy w sobie zapobieganie i korekcję niedoskonałości najtrudniejszych problemów skóry oraz kompleksową pielęgnację anti-ageing. Receptury preparatów opierają się na najnowszych osiągnięciach biotechnologii i farmacji oraz cennych składnikach pochodzących z natury tworząc innowacyjną jakość preparatów z wysoką skutecznością i bardzo dobrą tolerancją dla skóry.

Pobierz katalog profesjonalny

Nasz cel:
terapia na problem skóry
+ działanie anti-ageing

Terapia w gabinecie w synergii z pielęgnacją domową

Optymalne stężenia składników aktywnych oraz idealnie dobrana do przeprowadzonego zabiegu pielęgnacja domowa przedłuża efekt zabiegów i przygotowuje skórę do kolejnych działań.

NIEINWAZYJNE URZĄDZENIA LASEROWE

Urządzenia laserowe CHANTARELLE to efekt prac zespołu badawczego – inżynierów fizyki,ekspertów biotechnologii i kosmetologii. Pozwalają one w sposób nieinwazyjny, ale skuteczny na zastosowanie najnowszych terapii stosowanych w dermatologii i medycynie  estetycznej.

Spektakularne efekty bez skalpela

Szerokie spektrum korzyści dla rożnych problemów skóry oraz szerokie możliwości terapii anti-ageing. 100% bezpieczeństwa dla Klienta bez konieczności rekonwalescencji.

Przejdź na stronę z urządzeniami

Co o nas mówią nasi Klienci?

Współpracujemy z gabinetami kosmetycznymi i medycyny estetycznej z 19 krajów.

Polecam współpracę z firmą jak również kosmetyki. Świetne procedury zabiegowe z natychmiastowymi efektami, laser PDT to perełka! Kontakt z firmą to przyjemność 🙂

Z całego serca POLECAM!!! Panią Anie, jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i co najważniejsze odpowie na każde nutrujące nas pytanie. Jak również kosmetyki 1-sza klasa. Spróbujcie bo warto. Pozdrawiam

Napisali o nas

Skontaktuj się z nami

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych (w tym profilowania marketingowego), w celach statystycznych i analitycznych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.