Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 93 wyników

Pokaż

Kosmetyki profesjonalne

Kosmetyki profesjonalne Chantarelle przeznaczone są do zabiegów w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej dla różnych rodzajów i problemów skóry. Preparaty bogate są w zaawansowane składniki aktywne, wydajne oraz świetnie tolerowane przez skórę. Kosmetyki Chantarelle były wielokrotnie wyróżnianie prestiżowymi nagrodami.

 

 

Pokaż
Promocja
Promocja
225,00 zł 180,00 zł
Promocja
Promocja

Kosmetyki profesjonalne Chantarelle to 18 linii zabiegowych z zakresu kosmetyki regeneracyjnej opierającej się o najnowsze odkrycia biotechnologiczne i badania nad surowcami i składnikami aktywnymi.

Linie kosmetyczne przeznaczone są m.in. dla skóry suchej, odwodnionej, do skóry dojrzałej, zmęczonej, bez energii. Ponad to posiadamy w portfolio szereg linii dla rodzajów skóry wymagającej szczególnej pielęgnacji: skóry naczyniowej, wrażlwej, skłonnej do zaczerwienień i podrażenień, z objawami trądziku różowatego, alergicznej, z AZS i atopowym zapaleniem skóry.

Osobną kategorię stanowią kosmetyki profesjonalne stworzone z myślą o skórze tłustej, łojotokowej z objawami trądziku pospolitego i dorosłych i kosmetyki do skóry mieszanej. W wielu liniach znajdują się składniki aktywne działające na problem skóry z przebarwieniami i bielactwem, nierównym kolorytem.

Chantarelle to również bardzo bogata oferta peelingów kosmetycznych i medycznych. Wśród preparatów zarówno te najbardziej popularne jak kwas mlekowy, kwas migdałowy, kwas cytrynowy, jak i te które polski rynek dopiero poznaje. Kwas ferulowy, pirogronowy oraz miksy kwasów to obecnie rosnąca kategoria peelingów.

 

Zostaw nam swój adres e-mail

Dowiaduj się o nowościach i akcjach promocyjnych w pierwszej kolejności

Chcę otrzymywać newsletter drogą mejlową. Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o., więcej informacji w Polityce Prywatności