Urządzenia kosmetyczne chantarelle

Masz pytania? Skontaktuj się koniecznie

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Prof.Cosmetica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych (w tym profilowania marketingowego), w celach statystycznych i analitycznych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Urządzenia i lasery kosmetyczne Chantarelle

  Lasery kosmetyczne

  Lasery kosmetyczne to urządzenie must have każdego salonu kosmetycznego. Nasze lasery to innowacyjne urządzenia z zaawansowanymi programami terapeutycznymi.

  Poznaj nasze lasery i przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie dla Twojego gabinetu. Lasery diodowe to wiodące obecnie urządzenia na rynku kosmetycznym. Szerokie spektrum zabiegów kosmetycznych sprawi, że bez problemu dobierzesz program do skóry swojej Klienteli. Dodatkowo są łatwe w obsłudze i nieawaryjne.

  Urządzenia kosmetyczne

  W naszej ofercie znajdziesz poza laserami, również urządzenia, które mają funkcję termo-modelowania skóry oraz działania na skórę światłem LED.

  Termo modelowanie to niezwykle skuteczy i modny sposób walki z cellutiem, nadprogramowymi centymetrami, rozstępami i bliznami. Światło LED to niezwykle przyjemny sposób na odmłodzenie i głęboką regenerację, a przy tym w 100% bezpieczny, nieinwazyjny i bezstresowy dla Klientki.